Kwatera II
Cmentarz Parafialny - Mała Góra
PDF Drukuj Email

Aby znaleźć osobę pochowaną w tej kwaterze
używamy kombinacji klawiszy Ctrl + f.
Na dole strony pojawi się okienko w które wpisujemy
np. nazwisko - zostanie podświetlone.
Jeśli to nie jest interesująca nas osoba
klikamy strzałką w górę ^ aby znaleźć następną.

 

KWATERA II

 

Nr grobu/ Rodzaj

Nazwisko i Imię

Data śmierci

02/001 gr

 

 

02/001a gr

Giemza Edward

1927.06.08

02/002 gr

Byrski Józef
Wójcik Kazimierz

Byrski Antoni

Byrska Karolina

Byrski Franciszek

1977.09.16

2002.06.13

2006.09.21

2006.05.01

2013.06.09

02/003 nagr

 

 

02/004 nagr

Stopka Józef
Frączek Wiktoria

1945
1991.02.26

02/005 nagr

Stopka Rozalia
Stopka Józef
Stopka Jan
Stopka Eleonora

...

1967.12.23

1983.08.15

1990.12.20

02/006 ziemny

Włosik Mateusz

 

02/007 gr podw.

Rumian Aniela

1989.05.19

02/008 gr

Puła Piotr
Puła Antonina

Puła Stanisław

Puła Barbara

1983.05.10
1990.06.09

2005.03.22

2008.08.18

02/009 i 009a gr

Gastoł Wojciech
Gastoł Franciszek
Kica Kazimiera
Gastoł Anastazja

Kica Władysław

Gastoł Mieczysław

1987
1952.05
1999.09.15
1945.04

2012.01.30

1989.03.08

02/010 gr

Natanek Wojciech
Natanek Helena

Sikora Kazimierz

Sikora Helena

Szarek Bożena

1973
1974

2008.02.14

2017.09.10

2018.04.16

02/011 nagr

Krówka Augustyn

Krówka Regina

1973.07.09
1997.09.08

02/012 nagr

Gastoł Jan
Gastoł Karolina

1968.10.02

02/013 gr

Ćwikilińska Katarzyna

Czwartyńska Maria
Czwartyński Zbigniew

1977.09.06
1997.07.08
1999.03.15

02/014 gr

Gumuleński Józef
Gumuleński Jan
Gumuleńska Janina

Gumuleński Stefan

Gumuleński Franciszek

1985.07.06
1987.01.05
1991.01.13

2016.09.14

2018.02.10

02/015 nagr

Nawrocka Maria

1977.12.08

02/016 gr

Pałucki Paweł

Pałucki Tadeusz

Pałucki Mariusz

1987.07.13

2009.01.08

2010.07.21

02/016a gr

Stryszowski Kazimierz

Jaros Leokadia

1981.05.03

2010.05.17

02/017 nagr

Czapik Bronisława

Czapik Anna

1973.06.06

2013.10.19

02/018 gr

Ochwat Zofia
Ochwat Władysława

Ochwat Karol

Ochwat Janusz

1978.10.02
1998.11.16

2003.01.16

2017.12.03

02/019 gr

Krówka Karolina

Krówka Władysław
Krówka Stanisław
Jędras Adolf
Jędras Władysława
Krówka Maria
Krówka Michał

Krówka Zofia

1954.06.13
1979.05.22

1985.08.18

2001.05.18

2001.12.15
---

---

2005.01.09

02/020 gr

Lizak Ludwik
Lizak Jerzy

1997.01.14
2001.04.09

02/021 gr

Komedjowski

Włodzimierz

2013.06.23

02/021a

pusty

 

02/022 nagr

Potępa Jan
Potępa Michalina

1989.02.05

2001.04.22

02/023 i 24 gr poj

Szczepaniak Jan

2008.07.08

02/025 nagr

Dziob Tomasz

1927.10.17

02/026 nagr

Salawa Regina
Salawa Walenty

Salawa Jan

1965.12.04
1957.01.21

2008.12.22

02/027 nagr

Salawa Wojciech

1970.09.10

02/028 nagr

Salawa Andrzej

1974.12.28

02/029 nagr

Woderski Mieczysław

1980.05.04

02/030 nagr

Jakubiec Jan
Jakubiec Antoni
Jakubiec Jadwiga
Miszczyk Halina

1927.12.09
1977.10.26

1986.09.06
1990.06.30

02/031 nagr

Mączko Piotr

 

02/031a nagr

Klimas Jacek
Klimas Kazimiera

1978.06.10
1997.01.14

02/031b

PLAC WOLNY- MAŁY GRÓB + Drzewo

 

02/032 gr

Janas Helena
Janas Jan

1998.11.16

2004.03.09

02/033 nagr

Lipiński Jan
Lipińska Irena

1975.09.14
2003.01.25

02/033a gr

Łukaszczuk Rudolf
Jachimczyk Stanisław

Jachimczyk Czesława

1979
1994.02.13.

2015.10.23

02/033b

Kamisiński Jan (z ekshumacji 21.X.2013)

1980.03.24

02/034 nagr

Małek Franciszek
Małek Julia
Małek Regina

1928.08.09
1953.07.29
1983.09.18

02/035 nagr

Wójtowicz Jan
Wójtowicz Anna
Smender Tadeusz

Smender Karolina

1928
1948
1983.10.15

2006.07.14

02/036 nagr

Woźniak Jan
Woźniak Anna
Woźniak Wiesław
Woźniak Stefan
Woźniak Helena


1928.10.26
1950.02.01
1959.03.04
1980.01.19
2003.08.07

02/037 ziemny

Tylko Jadwiga
Kękuś Kazimierz
Kękuś Stanisław
Kękuś Franciszek
Kękus Janina

1969
1960
1952
1979
2005.10.05

02/037a gr

Dzierżak Stefan
Dzierżak Danuta

1994.04.21
1992.09.30

02/038 gr

Rybakowska Maria
Kot Włodzimierz
Gumuła Jóźef

1928
1984.07.22
1981

02/039 nagr

Paździor Maria
Paździor Jan
Leśniowski Andrzej

1928. 07.04
1961.08.19
1992

02/040 ziemny

Włodarczyk Jan

1929

02/041 i 042 gr

Smęder Janina
Szmajda Stefan
Szmajda Andrzej
Szmajda Tadeusz

1999.10.23
2000.04.08
2000.09.26
2004.01.26

02/043 gr

Król Zofia
Cieślak Mieczysław
Król Jan

Cieślak Anna

1971
2002.03.12
1968

2014.12.04

02/044 ziemny

Werc Jadwiga
Świdziński Adam

1987.03.27
1992.03.13

02/045 nagr

Wiarowska Barbara
Antosiewicz Stefan
Antosiewicz Jan

Antosiewicz Krzysztof

1928.12.25
1974.08.02
1977.02.08

2017.07.30

02/046 gr

Mazgaj Józef
Gawor Jan
Gawor Maria

1929
1990.03.06

1992.10.31

02/047 gr

Salawa Olympia

1977.11.26

02/048 gr

Wcisło Andrzej
Wcisło Franciszek
Wcisło Krystyna

Wcisło Tadeusz

1929.02.11
1987.11.27
1992.07.03

2009.05.21

02/049 gr

Murzyn Piotr
Murzyn Julia

Murzyn Tadeusz

Ratyńska Janina

1929.02.12
1974.12.22

2010.05.02

2013.06.12

02/050 nagr

Chudoba Maria
Sowicka Julia

1929.02.13
1965.12.05

02/051 z

pusty

 

02/052 nagr

Jaglarz Jan

1978.09.26

02/052a nagr

Zalewski Mieczysław

Zalewska Sabina

1979.10.29

2013.07.07

02/052b nagr

Ziaja Stanisław

1979.11.06

02/052c nagr

Witwicki Izydor

1983.10.30

02/053 nagr

Kramarz Ludwik
Miziołek Maria

Miziołek Ryszard

1931

1995.09.12

2008.08.13

02/053a gr

Olejnik Jadwiga
Sobol Michał

Sobol Janina

1977.08.18
2003.10.02

2011.10.02

02/053b gr 6 os.

Ślusarczyk Marian
Ślusarczyk Kazimiera

1978.02.12
1995.07.14

02/054 gr

Szewczyk Helena

Świetlk Kazimierz

1929.09.27

2005.04.20

02/054a nagr

Dudzik Władysław
Dudzik Katarzyna
Kofin Rafał

1980.05.25
1985.08.25
2001.09.09

02/054b gr

Zawadzki Czesław

1992.02.25

02/055 nagr

Worłowski Ludwik
Worłowska Maria

1928.12.20

1979.12.06

02/056 gr

Król Czesław

Król Genowefa

2007.03.14

2013.09.10

02/057 ziemny

Sioma Krzysztof

1981.02.07

02/058 nagr

Madej Julia
Suriak Maria
Madej Stanisław

1929.04.30

1946.03.21
1943.11.03

02/059 gr

Pietruszka Anna

Pietruszka Jakub

Pietruszka Janina

1928
1957.07.22

2010.05.23

02/060 nagr

Bilski Kajetan
Bilski Adam

1929.06.05
1949.11.05

02/061 nagr

Mazgaj Maria

1929.06.13

02/062 gr

Szafraniec Karol

Przybyłko Eugeniusz

Pławecka Maria

Przybyłko Helena

1968.06.13

2005.12.26

1997.12.01

2015.05.13

02/063 nagr

Śmietana Maria

Śmietana Mateusz

1952.05.13

1963.07.11

02/064 gr

Szafraniec Agnieszka

Kremer Jan

Janiec Emilia

Janiec Stanisław

1951.01.13

1974.09.06

2007.03.16

2016.03.06

02/065 z

Domagała Zofia
Byk Regina
Byk Maksymilian
Polański Aleksander
Puła Piotr


1958.03.08

1967.08.20

1974.04.26

1983.05.10

02/066 gr

Chudyba Tadeusz

1991.05.22

02/067 nagr

Szewczyk Eugenia

Czyszczoń Wacław

1929.12.14

2006.03.28

02/068 nagr

Kowal Maria

 

02/069 nagr

Konieczna Stefania

1930

02/070 gr

Pietrzyk Tadeusz
Pietrzyk Grzegorz
Pietrzyk Edward

1997.08.09

2002.03.19

2004.05.04

02/071 nagr

Gradowski Jan

1971

02/072 gr

Maniak Józef
Maniak Stefania
Manijak Edward

1980
1989
2004.04.02

02/073 gr

Smoleń Bronisław

Smoleń Ferdynand

Smoleń Jerzy

1993.07.31

1996.04.24

2004.05.26

02/073a gr

Woderski Władysław

Woderski Piotr
Woderska Aniela
Woderski Edward
Skimina Danuta

1979.03.28


1995.05.07
2016.10.07

02/073b gr

Franciszek Łukasik

2004.02.26

02/073c gr

Wójcik Teresa
Wójcik Emilia
Wójcik Tadeusz


1990.11.01
1993.09.27

02/073d gr

Bała Stanisław

Bała Helena

1993.02.19

2015.09.20

02/074 nagr

Mazgaj Franciszek

1978.06.27

02/075 nagr

Gastoł Maria

1955.11.24

02/076 nagr

Jaglarz Jan
Jaglarz Kazimierz
Baczewska Elżbieta

1963.11.09

1981.04.24

2002.01.15

02/077 nagr

Pyrczak Antoni
Pyrczak Genowefa
Pusz Walenty

1930.03.19
1944.06.14
1996.02.13

02/078 gr

Kurek Helena

Bednarek Julian

2005.06.12

2005.07.28

02/079 i 080 nagr

Grzywna Józef
Grzywna Stefania

1930.04.04
1977.08.14

02/081 nagr

Sowicki Feliks

Kozłowski Alojzy

1930.09.14

1996.05.12

02/082 gr.poj

Smolak Wawrzyniec

Smolak Julia

1968.06.05

1994.10.07

02/083 gr

Opach Jan

1995.08.11

02/084 gr

Małek Jan
Małek Regina
Małek Wiktor

Małek Andrzej

1930.10.12

1957.07.14

1991.03.08

---

02/085 gr

Kramarz Ludwik
Cygan Jan
Śmiałek Stefan

Cygan Krystyna

Cygan Aniela

Śmiałek Ireneusz

Śmiałek Józefa

1931
1985.04.11

1994.09.15

2004.03.04

2008.03.17

2010.10.07

2012.09.10

02/086 gr

Dudzik Bronisław

1977.05.22

02/087 gr

Zając Karol
Madej Bronisław
Madej Maria

1930.12.04

1987.12.27

1998.06.21

02/087a gr

Piszczek Stanisława

1980.07.13

02/087b gr

Sowicki Stanisław

2010.12.01

02/088 gr

Krówka Julia
Gajewski Radosław
Desput Julian
Desput Janina

Desput Krzysztof

1930
1984.11.02

1991.03.02

2003.01.31

2018.02.13

02/089 nagr

Murzyn Leopold
Murzyn Genowefa

1983.08.16
2003.04.03

02/090 nagr

Wach Maciej
Kałuża Kazimierz
Kałuża Wiesława

1980
1998.03.20
2000.07.19

02/091 nagr

Wach Zofia
Radziszewska Zofia
Wach Marta

1929.08.04

---

1998.04.27

02/092 nagr

Bochenek Zygmunt

Bochenek Stanisława

1974.01.13

1980.06.09

02/093 nagr

Luraniec Agata

Luraniec Józef
Luraniec Piotr

Luraniec Maria



1978.03.10

2017.07.16

02/094 gr

Michałek Stanisław
Wcisło Kazimierz
Michałek Helena

1968.06.22
1976.01.05

1987.01.25

02/095 nagr

Zalejski Józef
Zalejska Karolina

1936.06.23
1930.12.20

02/096 gr

Ślusarek Julia
Czopik Józef
Czopik Anna
Czopik Mieczysław
Czopik Roman

1956.01.26

1993.10.19

1999.07.03

2003.05.16

2001.01.14

02/097 nagr

Jawień Anna
Jawień Mieczysław

1932
1947

02/098 nagr

Mazgaj Franciszek

Mazgaj Józefa
Mazgaj Kazimierz

Mazgaj Regina

1969.05.10

1975.08.17

2004.01.16

02/099 gr

Mazgaj Maria
Mazgaj Stanisław
Mazgaj Józef



1991.04.06

02/100 ziemny

 

 

02/101 nagr

Mazgaj Julia
Rychel Anastazja

1930
1985.05.19

02/101a nagr

Jakubowska Antonina

1999.06.14

02/101b nagr

Makarski Józef

Makarska Janina

1978.06.15

02/102 nagr

 

 

02/103 nagr

Łanuszka Helena

Łanuszka Maria

1931.03.22
1933.03.22

02/104 nagr

Skrzątek Franciszka

Matras Michał

Matras Eleonora


1992.01.05

2009.05.16

02/105 nagr

Satora Regina

 

02/105a nagr

Jaglarz Franciszka

1988.11.28

02/105b gr

 

 

02/106 gr

Mazgaj Stanisław

Mazgaj Franciszka
Mazgaj Kazimierz

Mazgaj Leonarda

1930.12.02

1964.11.20

1983.05.23

2005.07.29

02/107 gr

Groblicki Stanisław

Boguszewska Maria

Główczyk Edmund

Główczyk Wiktoria

1930
1976
1986
1992

02/108 i 109 gr

Wcisło Kasper
Wcisło Karolina
Michałek Julian
Michałek Julia
Wcisło Helena
Mazgaj Mieczysław
Mazgaj Adolf

1930.12.15

1966.07.04

1979.03.31

1986.12.20

2000.08.10

2004.12.22

2008.10.28

02/110 ziemny

Wilk Józef

1974.08

02/111 nagr

Bałwan Stanisław

Bałwan Eleonora

Bałwan Władysław

1964.07.03

02/112 nagr

Sotwin Maria
Sotwin Filip
Sotwin Franciszek

1975.01.09
1975.02.03

02/113 ziemny

Bułat Ludwika
Bułat Edward
Bułat Janusz

1992.08.08
1993.12.06
2000.10.25

02/114 ziemny

 

 

02/115 gr 6-os

Guca Zofia

Guca Józef

2000.04.14

2002.11.09

02/116 gr

Gastoł Maciej
Gastoł Maria

1930
1916

02/117 gr

Pyrczak Maria

Pyrczak Józef

Pyrczak Aniela

1933.07.22

2005.06.09

2014.08.26

02/118 i 119 gr

Grzywna Stanisław
Grzywna Franciszek
Grzywna Teresa
Buchała Weronika


1908.05.02
1938.11.05
1945.06.23

02/120 nagr

Niedrygas Stefania

1980.01.15

02/121 nagr

Śliwa Władysław

Śliwa Maria

1983.02.20

2016.09.05

02/122 gr

Żak Wacław
Leks Marian

1980.02.05
2000.07.31

02/123 ziemny

 

 

02/124 nagr

Paliś Franciszek
Paliś Zofia

1931.09.01
1971.03.02

02/125 ziemny

Nowak Antoni

1931.10.17

02/125a nagr

Nowak Janina
Nowak Eugeniusz
Nowak Jan

1979.04.13
1981.04.18
1991.05.02

02/125b gr

Dzierżak Bolesław

Dzierżak Genowefa

1994.09.08

2012.09.06

02/126

drzewo

 

02/127 nagr

Lenda Maria

 

02/128 gr

Reneldt-Niegruszowa Jadwiga
Wasilkowska-Butlerowa Anna

Butler Zygmunt

1976.04.20
1984.06.15

1998

02/129 ziemny

Kamieniarz Paweł

1971.08.01

02/130 nagr

Szydłak Maria
Szydłak Tadeusz

Szydłak Józef

1975.05.10
1986.04.26

2015.05.24

02/131 i 132 
gr 6-os

Małek Elżbieta
Mazgaj Anastazja

1931

02/133 i 134 grobow.

Bieniek Aniela
Romanowicz Józef

Szubiga Zdzisław

(eksh.19.X.2011 r. Mydlniki)

1940
1996.04.14

2008.08.21

02/135 gr. poj

Mazgaj Franciszka

Jurgiełan Anna

1931

2013.12.04

02/135a nagr

Surga Leszek

1980.06.09

02/136  nagr

Zając Anna
Zając Jan

1932.03.06
1963.01.01

02/137 ziemny

 

 

02/138 gr

Swoboda Franciszka
Cielecka Maria
Malita Władysław

Malita Józef

Malita Jadwiga

1980.04.06
1994.12.31
2001.05.22

2006.07.28

2013.07.16

02/139

 

 

02/140 ziemny

Isańska Barbara

1985

02/141 nagr

Janik Julianna

1987.04.11

02/142  gr

Szabat Katarzyna

Szabat Jan

1980.01.21
2005.09.28

02/143 pusty

 

 

02/143a nagr

Zalejska Maria

1932.07.30

02/143b ziemny

Flanek Helena

Cygan Kazimierz

1932

2916.05.13

02/144 gr

Witkowski Jan
Witkowski Zbigniew

Witkowska Wanda

1980.02.18
1993.09.17

2013.12.07

02/144a gr

Dzióbek Krystyna

Dzióbek Józef

1980.03.06

2005.02.12

02/144b gr

Liszkiewicz Józefa
Liszkiewicz Ferdynand

1991.05.04

1997.10.26

02/145 gr

Krzemień Dariusz
Krzemień Edward
Krzemień Mieczysław

Krzemień Artur

1985.09.23
1971

….

2016.04.05

02/146 nagr

Krzemień Jan

Krzemień Kazimierz
Krzemień Wiesław

1933.10.28
1963.09.04

02/147 gr

Chudoba Franciszka
Raźny Ludwig
Włodarczyk Marian
Włodarczyk Anna

Raźny Maria

Kukla Mateusz

1931.11.11
1964.07.21
1987.04.20
1998.11.01

2012.03.17

2015.05.24

02/148 nagr

Krzemień Karolina

Kubowicz Maria

Krzemień Stanisław

1975.08.08

2009.08.13

2016.01.22

02/149 nagr

Dumiński Józef

1932.01.31

02/150 grobow.

Żurek Leszek

2015.02.21

02/151 nagr

Kopiec Jan
Kopiec Irena

1992.06.11
1992.09.06

02/152 gr

Jędras Stanisław

2002.08.06

02/153 nagr

Tomera Stanisław
Świeży Karol

1932
1996.11.11

02/154 i 155 gr

Ochoński Jan
Ślusarek Władysław
Ślusarek Eleonora
Zmieniewski Ryszard

Zmieniewska Zofia

1932.05.20
1985.05.17
1987.12.27
1987.07.04

2013.12.30

02/156 nagr

Włosik Władysław
Włosik Magdalena

1932
1980.02.15

02/157 gr

Żak Wiktoria
Gawlik Jadwiga

1932
2002.10.08

02/158 nagr

Krówka Stanisław
Grochal Stanisława
Krówka Anna
Krówka Stanisław

1932.06.18
1979.03.13
2000.11.14
2003.06.05

02/159 ziemny

Leśniak Karolina

Leśniak Leonard

---

2010.08.20

02/160 gr.poj.

Jaglarz Regina
Pracuch Józef
Pracuch Janina

Kubacki Czesław


2001.02.06
2003.10.28

2014.11.30

02/161 gr

 

 

02/162  nagr

Skowyrska Celina

1980.05.05

02/163 z

pusty

 

02/164 ziemny

Dzierżak Marta

1939

02/165 gr

Mazgaj Helena
Mazgaj Maria

Mokrzycki Edward

2001.12.06
1932

2005.06.06

02/166 ziemny

 

 

02/166a

mały koło drzewa

 

02/167 nagr

Siemień Sebastian
Chachlowska Genowefa

Siemień Janina

1932
1959

2006

02/168 gr

Kamińska Karolina
Kamińska Amelia

1978.07.09
1981.10.03

02/169 gr

Jędras Franciszek

Nowak Władysława

1939

2017.07.18

02/170 gr

Miszczyk Stanisław

1992.03.10

02/171 gr

Madej Franciszek
Madej Anna

Biernacik Tadeusz



2006.10.27

02/172 nagr

Rogowski Jan

Rogowska Zofia

1985.08.14

2007.06.04

02/173 gr

Flanek Karol
Flanek Barbara
Flanek Stanisław
Flanek Elżbieta

1932.12.15
1975.10.28
1997.04.23
2001.01.17

02/174 gr

 

 

02/175 gr

Wcisło Helena
Wcisło Stanisław
Wcisło Zbigniew

Rędziniak Krystyna

2003.02.06
1987.07.13
1997.12.08

2014.07.01

02/176 nagr

Ślusarek Andrzej
Kudłacik Anastazja
Wrześniak Janina

Wrześniak Kazimierz

1939.01
1944
2004.11.24

2013.10.09

02/177 gr

Obiezierski Jan

Karwala Ernest

1933

2016.04.14

02/178 gr

Bochenek Józef
Stolarz Alina
Bochenek Ludwika
Karaś Wojciech
Stolarz Ryszard
Stolarz Marek

Karaś Zofia

Stolarz Adam

1933.03.01
1993.03.28
1991.05.19
1995.09.10
2000.02.24
2005.04.06

2010.11.26

2012.08.14

02/179 gr

Foszczka Jan
Foszczka Julian
Foszczka Józefa
Fortuna Zdzisław

1932.02.23
1966.11.23
1985.05.22
2003.07.30

02/180 nagr

Sroka Stanisław
Kłak Wiktoria
Jakubik Maria

1933.11.22
1960.03.10
1983.07.23

02/181 gr

Wrona Karol
Wrona Paweł

Wrona Genowefa

2002.04.09
2002.12.11

2011.06.21

02/182 gr

Dyrda Aniela
Dyrda Franciszek
Mykaj Adolf
Mykaj Pelagia

Mykaj Józefa

1982.11.06

1984.12.31

1987.07.15

1990.04.18

2015.05.22

02/183 gr

Osip Bronisław
Osip Kazimiera

1980.01.20

1992.09.25

02/184 gr

Gastoł Franciszek

1933.04.21

02/184a gr

Szpila Józef
Szpila Genowefa

Imiołek Artur
Szpila Teresa
Szpila Władysław

1981.07.30
1995.01.06

2016.05.29
2016.10.13
2016.10.22

02/184b gr

Fuławka Jadwiga

Fuławka Władysław

2010.06.12

2018.02.02

02/184c gr

Puto Leokadia

Puto Władysław

1998.06.02

2007.05.21

02/185 gr

Burgknap Karolina
Burgknap Stefania
Burgknap Józef

1987.08.21

1996.07.02

2002.02.22

02/186 gr

Ochońska Anna
Florek Maria
Florek Karolina

1950
1932
1995.09.20

02/187 gr

Radwan Michał
Radwan Maria

Nowak Danuta

Nowak Mieczysław

1932
1932

2004.12.24

2011.02.05

02/188 gr

Czyszczoń Danuta
Czyszczoń Alicja

1991.09.01

1993.07.06

02/189  ziemny

Ziółkowska Maria

1933.02.20

02/189a gr

Rybka Jan

1979.08.24

02/190 nagr

Dziadoń Agnieszka

1933.03.24

02/190a gr

Mazgaj Anna
Mazgaj Józef

Mazgaj Danuta

1941.01.30
1979.03.22

2011.06.20

02/190b gr

Skrzątek Władysław

Hudoba Franciszek
Raźny Ludwig
Włodarczyk Marian

Krzysztof Mateusz

1946.

1981.11.11
1964.07.21
1984.04.20

2005.06.19

02/191 nagr

Cygan Franciszka
Cygan Kazimierz

---
1977.05.23

02/192 i 193 gr 6 os.

Sroka Stefania
Piotrowicz Stefania tn
Piotrowicz Władysław tn
Kuczaj Olga tn
Kuczaj Edward

Kuczaj Robert

(ekshum. na Cm. Rakowicki 3.IV.2015 r.)
Piotrowicz Adam

1933.07.24
1936.08.16
1980.05.25
1996.12.03
2002.08.11

2006.07.23


2016.12.25

02/194 gr

Kostuch Julia
Jachimski Wiesław
Jachimska Janina
Jachimski Bolesław

1933.08.12
1999.12.23
2005.03.26
1998.03.13

02/194a nagr

Cudzik Czesław
Cudzik Roman

1981.09.04
1981.11.02

02/194b gr

 

 

02/194c ziemny

Nawojowski Bronisław
Nawojowska Stefania

1987.09.21
1999.11.18

02/194d nagr

Miś Ludwika

1982.02.13

02/195 gr

Jawień Mateusz

1932

02/196 i 197 gr

Pierz Julian
Pierz Małgorzata

Łysek Franciszek

1988.07.27
2000.01.08

2015.02.17

02/198 gr

 

 

02/199 gr

 

 

02/200 gr

Lenda Adam
Wolański Zbigniew

Lenda Lidia

1993.09.20
2003.04.13

2014.03.07

02/201 gr

Madej Sebastian
Madej Władysław

Madej Alojza

1932.11.29
1992.11.03

2006.09.25

02/202 gr

Grześko Maria

Grześko Maria

Grześko Jan

Grześko Antoni

Grześko Ryszard (urna)

1994.10.04

2010.03.18

1998.12.10

2007.11.20

2012.12.28

02/202a ziemny

Ziobroń Genowefa

Ziobroń Józef

1981.11.22

2016.02.11

02/202b ziemny

Kurleto Barbara

1987

02/202c nagr

Groblicka Waleria

Groblicki Stanisław

Groblicki Franciszek

 

02/203 ziemny

Giza Franciszek

 

02/204 gr

Pajdak Rozalia

Pajdak Marian

1997.02.21

1997.02.24

02/205 gr 8 os.

Filar Daniel (noworodek)

 

02/206 gr

Dudara Anna
Słowik Józef

Nawrot Władysław

1984.05.17
1999

2009.11.02

02/207 gr

Szczepańska Grażyna

2015.08.06

02/208 gr

Kulikowska Eugenia
Kulikowski Bolesław

1979.08.27

1986.09.04

02/209 gr

Zachuta Franciszek

Gurak Andrzej
Gurak Józef

1989.06.05

2005.08.25
2017.01.17

02/210 gr

Halada Piotr

1994.07.31

02/211 gr

Sowicki Jacek

1994.10.28

02/212 gr

Chmiel Zofia
Gołąb Ernest
Kucabiński Krzysztof
Kucabińska Teresa

Baran Jadwiga

1981.04.23
1982.07.20
2003.11.27
2004.05.18

2016.02.17

02/213 z

 

 

02/213a z

pusty

 

02/214 gr

Kaczmarczyk Stanisław

Kaczmarczyk Krzysztof

Knapik Cecylia

2001.02.17

2011.10.09

2012.10.17

02/215 gr

Czelińska Wiktoria
Czelińska-Steg Ewa

Wachowski Jan

Wachowska Maria

1983.09.24
2003.07.12

2010.11.30

2013.05.25

02/216 gr

Dzierżak Edward

1982.01.31

02/217 gr

Świeży Sylwester

Świeży Krystyna

Chojnacki Stanisław

1985.04.05
1993.09.12

2007.02.11

02/218 gr

Bławut Stanisław
Bławut Ludwika

Bławut Tadeusz

1986.02.12
1991.10.14

2011.01.18

02/219 gr

Czapla Anna

2003.06.25

02/219a gr

Judka Adolf

2006.07.10

02/220 gr

Leksztoń Kazimierz

1994.04.25

02/221 gr

Marchwiarz Józef
Marchwiarz Anna

1981.07.14
2002.05.29

02/222 gr

Maksel Ryszard

1991.07.18

02/223 gr

Batko Jan

1983.10.10

02/224 gr

Kłak Anna
Gawlak Helena

Włodarczyk Krystyna

1985.03.16
1993.01.18

2008.01.20

02/225 gr

Świder Walenty

2016.02.01

02/226 gr

Kurleto Wojciech

Kurleto Wiktoria

1981.08.28
1994.09.11

02/227 gr

Palczewski Franciszek

1984.01.12

02/228 gr

Gawor Katarzyna

Gawor Karol

1982.07.29
1992.03.26

02/229 gr

Kraszewski Michał

2013.05.16

02/230 gr

Madej Kazimierz
Madej Zbigniew
Madej Stefania

Madej Stanisław

1983.02.18
1986.03.30
2002.01.09

2010.07.17

02/231 gr

Szafran Mieczysław

2009.04.18

02/232 gr

Mazgaj Franciszek

Mazgaj Stefania

Boligłowa Alfred

1982.09.07
1985.01.31

2016.08.23

02/233 gr

Pajdak Mieczysław

Pajdak Genowefa

2003.06.23

2009.03.01

02/234 gr

Chudzik Krzyszof
Bieniek Katarzyna

Włoch Franciszek

1987.03.01
1988.01.25

2016.05.01

02/235 gr

Serafin Zofia

Bukowiec Józef

Serafin Zygmunt

2007.11.23

2010.04.23

2011.02.08

02/236 gr

Łukasik Tadeusz

1998.03.14

02/237 gr

Łojowski Jerzy

Białek Zbigniew

1988.11.04

2013.10.18

02/238 gr

Nowak Franciszek
Szydłak Antoni

Nowak Janina

1989.01.15

2002.09.18

2016.01.10

02/239 gr

Buchała Marian
Buchała Zofia

1989.06.01

2003.03.11

02/240 gr

Ślusarek Jan

2008.09.23

02/241 gr

Imiołek Teresa

2016.06.18

02/242 gr

 

2004.09.10

2005.05.30

02/243 ziemny

 

 

02/244 gr

 

 

02/245 gr

 

 

02/246 gr

drzewo

 

02/247 gr

Zając Ryszard

Zając Leon

1993.10.12

2004.02.06

02/248

pusty

 

02/249

drzewo

 

02/250 gr

Domański Eugeniusz

Domańska Krystyna

2005.06.30

2014.02.04

02/251 gr

Czech Zdzisław

Czech Janina

1995.04.14

2018.04.24

02/252 gr

Turoń Jan

2002.10.31

02/253 gr

Szewczyk Kazimierz

1997.07.25

02/254 gr 6 os.

Matras Franciszek

Miłkowska Zofia

1995.09.13

2014.10.22

 

Dzisiaj:

19 Sierpnia 2018
Niedziela
W Kalendarzu Liturgicznym:
wspomnienie
Św. Jana Eudesa
kapłana
Do końca roku zostało 135 dni.

Czas ucieka ...

Wieczność czeka ...

Kalendarz